O nás

O projektu WildCock

Základem a epicentrem našeho projektu je řemeslné pivo WildCock, které zatím vzniká po minipivovarech v Praze. Náš pivovar je tedy stále létající. Brzy ale bude mít kohout vlastní domov v podobě minipivovaru, který je již za dveřmi. Piva máme vždy plnou hlavu, srdce a dost často i břicho. Vaříme řemeslné pivo s láskou a vždy dbáme na jeho maximální kvalitu. Jeho chuť a vlastnosti jsou a vždy budou naší prioritou číslo 1! Často experimentujeme, takže vaříme kromě klasického českého ležáku i svrchně kvašená piva všeho druhu. WildCock vznikl na začátku roku 2020 a již necelé dva roky vám přináší pivo se špetkou lásky a punku!

 WildCock


 

 

Pivní zahrada WildCock

Pivní oáza na Zahradním městě s krásným venkovním posezením a grilem, který opravdu stojí za to! Ideální podnik pro letní posezení nad řemeslným pivem. A když skončí letní sezóna, přesouváme se do útulných vnitřních prostorů. V létě zde probíhají tematické gastro víkendy, turnaje ve fotbálku nebo třeba hospodské kvízy! Celoročně pak můžete do Pivní zahrady zajít na sportovní přenosy všeho druhu.

Najdeš nás na: Želivecká 1, Praha 10, autobusová zastávka Želivecká
Otevírací doba: PO-NE 17:00-22:00

 Pivní zahrada WildCock

 

BeerMECA

Trochu pivotéka, trochu beer bar, ale hlavně místo, kde milujeme kvalitní craftové pivo! BeerMECA je pivní ráj ve Vršovicích, kde můžete nejen posedět nad čepovaným pivem od minipivovaru WildCock, ale také si nabrat domů na gauč řemeslné pivo od nejlepších českých minipivovarů, co hrdlo ráčí! Ve dvaceti lednicích najdete například pivo od pivovarů Zichovec, Matuška nebo Sibeeria. K pivu můžete zakousnout pochutiny od Melememaso.

Najdeš nás na: Francouzská 92, Praha 10, tramvajová zastávka Krymská
Otevírací doba: PO-NE 15:00-22:00

 BeerMECA

 

Skrz naskrz

Náš bráška z Vysočiny, který spatřil světlo světa teprve v létě 2021, ale po Jihlavě už stihl udělat velký poprask! Skrz naskrz je pivní bar v centru krásné Jihlavy se zahrádkou na městských hradbách. Na čepu najdete nejen pivo z WildCocku, ale i z ostatních českých minipivovarů. 

Najdeš nás na: Čajkovského 35, Jihlava
Otevírací doba:
PO-ČT / 17:00-22:00
PÁ-SO / 17:00-00:00
NE / Zavřeno

 Skrz naskrz

Zpět do obchodu